Dethleffs kemperiai

Pati seniausia bei patikimiausia Vokietijos įmonė, gaminanti aukščiausios klasės prabangius kemperius ir prikabinamus namelius (karavanus).
Modelių spektras gali patenkinti bet kokį skonį. Šis prekinis ženklas vienas garsiausių ne tik Vokietijoje, bet ir pasaulyje.

Dethleffs – pirmoji kemperių gamybos įmonė Europoje. Devizas – Dethleffs šeimos draugas. Gamina kemperius ir prikabinamus namelius. Naujų modelių spektras pagal naudojamas medžiagas, komplektaciją, išplanavimą labai įvairus. Kiekvienam pagal poreikius. Naujus kemperius galima pasirinkti iš 52 variantų. Galima rinktis Fiat Ducato ir Citroen bazę.
Jau šiandien gamintojas yra vienas didžiausių ir žinomiausių Europoje. Investicijos  į naujus pajėgumus ir pažangiausias technologijas sieks 50 mln Eur.

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos

Jei susidomėjote šiuo gamintoju ir norite sužinoti daugiau informacijos, techninių specifikacijų, pamatyti daugiau nuotraukų, išplanavimo variantus ar kita, galite susisiekti su mumis arba apsilankyti gamintojų svetainėje. Spustelkite ant logotipo apačioje: