Mobilvetta kemperiai

Mobilvetta kemperiai – Tai prekės ženklas, priklausantis Italijos koncernui SEA. Mobilvetta kemperių kokybės ir kainos santykis yra itin patrauklus, o itališkas dizainas patrauks visų dėmesį. Kainos ir interjero išplanavimo spektras leis išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį kemperį. Daugybė variantų su išskirtiniais techniniais sprendimais ir papildoma įranga. Mobilvetta kemperius tinkamai įvertinti galima tik pamačius gyvai.

Mobilvetta – SEA grupė. Italija.

Išskirtinė visų naujų grupės Prekinių ženklų savybė – puikus, žaismingas interjero dizainas. Tai suteikia visiems grupės gaminamiems modeliams namų jaukumo įspūdį. Spalvos, apšvietimas, baldininkų fantazija yra pietietiškos šilumos įsikūnijimas. Grupės kemperius itin pamėgo Skandinavijos šalys. Mėgstantiems santūresnį dizainą pirkėjams yra sukurtos dizaino linijos, kuriose interjero minimalizmas palieką vietos ypatingam jaukumui. Tai suderinti sugeba SEA grupės dizaineriai nepriklausomai nuo prekinio ženklo.

 

 

    

 

 

Daugiau informacijos

Jei susidomėjote šiuo gamintoju ir norite sužinoti daugiau informacijos, techninių specifikacijų, pamatyti daugiau nuotraukų, išplanavimo variantus ar kita, galite susisiekti su mumis arba apsilankyti gamintojų svetainėje. Spustelkite ant logotipo apačioje: